GreenMood Набір для вирощування мікрозелені 6 врожаїв / 6 культур Останнім часом у прихильників здорового способу життя на піку популярності вирощування мікрозелені. Багата вітамінами і мінералами, вона зміцнюєь імунітет людини і стає відмінною профілактикою захворювань серця, нервової системи, допомагає виводити токсини з організму, призначається дієтологами для боротьби з ожирінням, а ще покращує стан шкіри і волосся людини. Пророщування мікрозелені не потребує багато сил, часу, особливих навичок, а ваша домашня ферма мікрозелені займе зовсім небагато місця. 190
Купити набір для вирощування мікрозелені 6 врожаїв / 6 культур

Набір для вирощування мікрозелені 6 врожаїв / 6 культур

190 грн.

Останнім часом у прихильників здорового способу життя на піку популярності вирощування мікрозелені. Багата вітамінами і мінералами, вона зміцнюєь імунітет людини і стає відмінною профілактикою захворювань серця, нервової системи, допомагає виводити токсини з організму, призначається дієтологами для боротьби з ожирінням, а ще покращує стан шкіри і волосся людини. Пророщування мікрозелені не потребує багато сил, часу, особливих навичок, а ваша домашня ферма мікрозелені займе зовсім небагато місця.

Загальна інформація

Кількість врожаїв: 6.

Кількість культур: 6.

Які культури входять у набір: Броколі, гірчиця, горох, Капуста фіолетова, Редис, Соняшник.

Що у наборі: Контейнери для вирощування (6 шт.), лляні килимки (6 шт.), насіння, інструкція.

Умови зберігання: У сухому та темному місці при температурі від +10° до +15°.

Термін зберігання: Необмежений

Про набір

Набір дял вирощування мікрозелені - це повністю готове рішення для тих, хто тільки починає свій шлях в сіті-фермерстві і хоче спробувати себе, виростивши мікрозелень для себе і своїх близьких!

Переваги від використання готових наборів для вирощування мікрозелені:

1. На відміну від зростання на грунті, зелень на лляних килимках виростає чистою. Це стерильний матеріал, натуральне середовище якого створює оптимальні умови для росту і дозволяє уникнути зараження рослин шкідливими хворобами через грунт. 

2. Короткий вегетативний термін росту рослин в боксі дозволить постійно мати мікрозелень будинку. Забезпечує вітамінами сім'ю цілий рік. Насичені цілющими речовинами, паростки - потужні антиоксиданти, допомагають організму краще функціонувати.

3. Вирощувати Мікрогрін можна в будь-якому приміщенні, навіть з маленькою площею, контейнери вільно вміщаються на підвіконні.