GreenMood Мікрозелень (мікрогрін) Люцерна Мікрогрін люцерни вважається невичерпним джерелом вітамінів і мінералів, таких як: А, В, К, Р, Е. 35
Мікрозелень Люцерна - GreenMood - онлайн магазин мікрозелені у Івано-Франківську

Мікрозелень (мікрогрін) Люцерна

50 г.

35 грн.

Мікрогрін люцерни вважається невичерпним джерелом вітамінів і мінералів, таких як: А, В, К, Р, Е.

Загальна інформація

Вага: 50г.

Смак: Має злегка горіховий, свіжий.

Енергетична цінність: ‎23 кКал на 100г.

Поживні речовини: Мікрозелень люцерни є невичерпним джерелом вітамінів і мінералів, таких як: А, В, К, Р, Е.

Умови зберігання: Мікрогрін слід зберігати в упаковці при температурі від +3° до +5°.

Термін зберігання: 5 - 7 діб

Про мікрогрін

Новим трендом та безперечним хітом серед різновидів мікрогріну є мікрогрін люцерни. Раніше декоративна трава люцерна була відома як найкращий корм для тварин, але до раціону людини її не додавали через низький енергетичний індекс. Проте саме виростивши мікрогрін люцерни можливо зберегти всі її корисні властивості та мікроелементи.

Багато вчених-біохіміків сходяться на думці, що така рослина, як люцерна є міцним фундаментом для здоров’я. Мікрогрін люцерни вважається невичерпним джерелом вітамінів і мінералів, таких як: А, В, К, Р, Е і мінеральних компонентів. Мікроелементи, що входять до складу, представлені у формі, що легко засвоюється, тому організм людини здатний сприймати  їх досить швидко і без особливих зусиль.

Поради до приготування

Паростки мікрогріну люцерни відмінно підходять для приготування літніх овочевих  салатів і освіжаючих смузі. Також мікрозелень люцерни активно застосовується в якості прикраси, оскільки візуально виглядає дуже привабливо та естетично.