GreenMood Мікрозелень (мікрогрін) Крес-салат Рослина містить багато необхідних мінералів, серед них фосфор, магній, залізо, кальцій. Мікрогрін Крес-салату збуджує апетит, виводить шлаки з організму, приводить в норму тиск. 45
Мікрозелень Крес-салат - GreenMood - онлайн магазин мікрозелені у Івано-Франківську

Мікрозелень (мікрогрін) Крес-салат

50 г.

45 грн.

Рослина містить багато необхідних мінералів, серед них фосфор, магній, залізо, кальцій. Мікрогрін Крес-салату збуджує апетит, виводить шлаки з організму, приводить в норму тиск.

Загальна інформація

Вага: 50г.

Смак: Пікантний, пряний, гіркуватий і злегка гострий: кому-то він нагадує хрін - і його називають подхренніком, а кому-то - гірчицю, і ботаніки вважають, що смак у цієї рослини змішаний.

Енергетична цінність: ‎32 кКал на 100г.

Поживні речовини: Вітамінний склад крес-салату представлений вітамінами А, В, С, Д, К, РР.

Умови зберігання: Мікрогрін слід зберігати в упаковці при температурі від +3° до +5°.

Термін зберігання: 5 - 7 діб

Про мікрогрін

У кулінарії крес-салат використовується як зелений компонент багатьох страв. Наприклад, дуже часто німці додають цей овоч в салати, в які він вносить свій характерний смак, роблячи страву смачнішою і кориснішою. Смак крес-салату трохи гіркий і гострий, багато людей легко плутають крес-салат з хріном. У народі рослина навіть відома під назвою «хрінниця» і «перцевик», що цілком відображає його гострий смак.

Поради до приготування

Кресс-салат добре відомий європейській кухні. Мікрогрін кладуть в бутерброди, додають в салати. Листя рослини містять велику кількість гірчичного масла, але все ж смак крес-салату не такий гострий. Напевно, найцікавіше приготування і подача крес-салату зустрічається в Китаї: тут його подають з цукром, що для багатьох незвично на смак.

Прекрасно поєднується з м'ясом і рибою. Смак крес-салату нагадує одночасно хрін, гірчицю і редьку. Гурмани запевняють, що пряна рослина додасть будь-якій страві пікантності.